הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

ברז חשמלי למים


ברז חשמלי למים עם אפשרות חיבור ללוח פיקוד

אחד היישומים הטכנולוגיים החשובים ביותר בעשורים האחרונים בעולם הברזים והאינסטלציה בכלל הוא הברז החשמלי. המצאת הברז החשמלי היא שמאפשרת הקמה של קווי ייצור שלמים הפועלים בצורה אוטומטית לחלוטין וברמת דיוק יוצאת דופן. הברז החשמלי הוא שמאפשר פיתוח של מחשבי השקיה, ברי מים, מכונות קפה ועוד שורה של יישומים שלא היו יכולים להתקיים ללא פיתוח הברז החשמלי. בעולם הברזים החשמליים ניתן לזהות שורה של קטגוריות, ובהן ברז חשמלי לחומרים מסוכנים, ברז חשמלי לתערובות סמכות וכן ברז חשמלי למים, שגם אותן ניתן לחלק לקטגוריות משנה על פי יישום וגודל.

שליטה ממוחשבת בפתיחת וסגירת הברז

ברז חשמלי למים כמו כל ברז חשמלי אחר מבוסס על מנגנון חשמלי פשוט המבצע פתיחה וסגירה של הברז באמצעות זרם חשמלי. הזרם החשמלי מחליף למעשה את תנועת היד שמאפשרת לנו לפתוח ולסגור ברז רגיל. מרגע שהצלחנו לשלוט בצורה חשמלית בברז, באפשרותנו לחבר את הברז למערכת ממוחשבת או חשמלית שלמה שיכולה לפתוח את הברז בכל תזמון נדרש, ולקיים מערכת מורכבת כמו קו ייצור במפעל משקאות או מזון.
ברז חשמלי למים


התאמת הברז ליישום

אחרי שאמרנו את זה, אם אתם מחפשים ברז חשמלי למים, חשוב מאוד שתדעו מה אתם עושים ומה אתם קונים, שכן פרט לסיכון שאתם בוחרים ברז לא מתאים למערכת, קיים הסיכון של מגע בין חשמל למים, ולא כל הברזים החשמליים מיועדים לכל סוגי היישומים. בי.ל ברזים תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מלא סביב עולם הברזים החשמליים, ולמצוא בדיוק את הדגם המתאים לכם בהתאם לסביבה בה הוא מיועד להיות מותקן ובהתאם לתפקיד שאותו הוא אמור למלא.

מתאימים לכם פתרון מושלם

י.ל ברזים מציעה מגוון רחב של אביזרים ומערכות אינסטלציה וברזים, ובכלל זה מבחר גדול של ברזים חשמליים למים, לחומרים מסוכנים או חומצתיים, לשמנים, תערובות סמיכות וכדומה. אנשי המקצוע של החברה, איתם תוכלו לדבר כבר כעת בטלפון 03-7310913, יספקו לכם את כל המידע המקצועי הנדרש לרבות הסבר על התקנת הברז וחיבורו למערכת החשמל, כמו גם כללי בטיחות שעליכם להקפיד עליהם כדי למנוע מגע של מים במעגלים החשמליים של הברז.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק