הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

שסתום אלחוזר נירוסטה


שסתום אלחוזר נירוסטה למפעלים ומבנים פרטיים

אלחוזר הוא מרכיב חשוב ואפקטיבי המיועד למנוע זרימה חוזרת של מים ממערכת המים הפרטית אל מערכת המים הציבורית. המדובר במרכיב בטיחותי שמיועד למנוע זיהום של מערכת המים הציבורית על ידי צרכני מים החווים תקלות במערכת המים שלהם, והדברים רלוונטיים במיוחד למפעלי תעשייה, מפעלי מזון, מפעלי שפכים ומפעלים תעשייתיים בכלל. התקנת שסתום אלחוזר נירוסטה או פליז היא חובה המוגדרת בתקנות השונות, עבור בתי עסק מסויימים כמו מפעלי מזון ושפכים.

מנגנון פשוט ומאוד אפקטיבי

התקנת שסתום אלחוזר נירוסטה היא פעולה פשוטה למדי, וגם בחירת השסתום אינה אמורה להיות מסובכת. כדי להבין מה הוא השסתום הדרוש לכם, כל שאתם צריכים לעשות הוא למדוד את קוטר הצנרת בכניסה למפעל. לאחר רכישת השסתום, יהיה עליכם לחבר אותו בנקודת החיבור שבין הברז הראשי ובין הצנרת הפונה לכיוון המפעל. בצורה זו, השסתום ימנע כל זרימה חוזרת מהמפעל שלכם אל מערכת המים המרכזית בזמן של תקלה.


שסתום אלחוזר נירוסטה


סיוע מקצועי בהתאמת השסתום הנדרש

יחד עם זאת, שסתום אלחוזר נירוסטה הוא סוג הרבה פחות שכיח של שסתום אלחוזר, וסוג זה של שסתום לא מוצע במקומות רבים. בי.ל ברזים תוכלו למצוא מגוון רחב של שסתומי אלחוזר, ובכלל זה גם שסתומים עשויים נירוסטה, במגוון רחב של גדלים ועם מגוון מנגנוני הפעלה לבחירתכם. אם אינכם יודעים מה הוא השסתום הספציפי הדרוש לכם, תוכלו להגיע אלינו לאחר שמדדתם את צנרת הכניסה למפעל, ואני המקצוע שלנו יתאימו לכם את הפתרון הנדרש.

כל מה שצריך בעולם תשתיות המים

י.ל ברזים היא חברה מקצועית וותיקה, המציעה מגוון רחב של אביזרים, ציוד, מכשור ואמצעים בעולם תשתיות המים, ובכלל זה מציעה מגוון רחב של שסתומי אלחוזר למערכות שונות. לרשותנו מבחר דגמים העומדים בכל התקנים הנדרשים, וכן צוות מקצועי שיסייע לכם בכל הנדרש, ואשר איתו תוכלו ליצור קשר כבר עכשיו בטלפון 03-7310913. אנו נספק לכם הדרכה, סיוע מקצועי, אחריות מלאה על השסתום וכמובן מחיר אטרקטיבי ותחרותי. צרו קשר עוד היום ונסייע לכם לבחור ממקום של ידע ובטחון.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק