הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מקטין לחץ


מקטין לחץ לקווי הובלה

לאורך קווי הובלה של מים, שמנים, תמיסות ואפילו גזים, אפשר למצוא בדרך כלל רכיבים המיועדים להגברת הלחץ בקו או להקטנת הלחץ בקו. רכיבים אלה מיועדים להבטיח את הפעילות התקינה של קו ההובלה, לוודא שלחץ המים אינו עולה על רמה חריגה שיכולה להוביל לפיצוץ הצנרת מחד, ושלחץ המים אינו יורד מרמה מסויימת, כך שהמים יוכלו להגיע לאן שהם צריכים להגיע בכל תנאי ובכל גובה. מקטין לחץ הוא הרכיב שאחראי על הקטנת הלחץ במצב של הצטברות לחץ עודף.

מניעת הצטברות של לחץ נוזל או גז

אחד היישומים השכיחים בהם אפשר למצוא מקטין לחץ הוא דוד השמש על גג הבית. הדוד מאפשר חימום של המים לטמפרטורה גבוהה, אלא שהטמפרטורה יכולה לעלות ולעלות ללא הפסקה עד שהיא מגיעה לרמה חריגה שיוצרת לחץ עודף בתוך הדוד. במצב זה, הלחץ יגרום להפעלת טריגר מכני שישחרר את הלחץ באמצעות פינוי כמות של מים מהדוד. ישנם כמובן סוגים שונים ומגוונים של מקטיני לחץ, וכל אחד מהם מיועד למערכות שונות ולצורות פעולה שונות.


מקטין לחץ


בחירת הדגם המתאים ליישום בצורה מלאה

אם אתם מחפשים מקטין לחץ, חשוב שתכירו את כל האפשרויות העומדות בפניכם, כדי שתוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, וכן שתוודאו כי הדגם שבחרתם הוא הדגם שמתאים ליישום הספציפי. באפשרותכם להתקין מקטין חשמלי אותו תוכלו לחבר למערכת בקרה וניטור ממוחשבת, ובאפשרותכם להתקין מקטין מכני בתנאי שהיישום בו מותקן המקטין "יודע" להפעיל את הטריגר עליו מבוסס הדגם הספציפי לצורך שחרור הלחץ.

כל הסיוע המקצועי הדרוש להבטחת פעילות תקינה של המערכת

בחברת י.ל ברזים תוכלו למצוא מגוון רחב של מקטיני לחץ, המתאימים למערכות שונות, יישומים שונים וקווי הובלה שונים, מקטינים בקטרים שונים ובגדלים שונים, בעלי הספקים שונים וכדומה. לרשותנו צוות מקצועי שיגיש לכם את כל הסיוע המקצועי הנדרש, על מנת שתוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, ולהיות בטוחים שהדגם שבחרתם יוכל למלא את תפקידו בצורה מושלמת. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913 וקבלו סיוע ראשוני בבחירת הדגם הנדרש.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק