הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מקטין לחץ מים


מקטין לחץ מים בטווחי עבודה שונים

לחץ מים הוא מרכיב חיובי בכל קו מים, עד שהוא הופך למרכיב בעייתי ואפילו מסוכן. לחץ המים הוא שמאפשר למים לנוע לאורך הקו, גם בתנאים טופוגרפיים קשים וגם לגובה רב. לחץ המים הוא שקובע את הספק הזרימה ואת כמות המים שיזרמו דרך הברז בכל שניה, פרמטר שיכול להיות קריטי וחשוב בקווי ייצור ואפילו בברז המים בבית. העניין הוא שלחץ המים יכול לעיתים לחרוג מן הנדרש בגלל שורה של גורמים כמו טמפרטורה גבוהה, תקלה במערכת שאיבה וכדומה, ולשם כך נדרש מקטין לחץ מים.

התאמת הדגם למערכת ומאפייניה המכניים

בבחירת מקטין לחץ מים, חשוב מאוד לדאוג לכך שתהיה התאמה מלאה בין הדגם שאתם בוחרים ובין המערכת שלה הוא מיועד. רכיב זה יכול לפעול בצורה חשמלית אוטומטית באופן כזה שמרגע שמערכת הבקרה מזהה עלייה חריגה בלחץ המים, היא מפעילה את מנגנון הקטנת הלחץ ומשחררת לחץ מהקו. רכיב זה יכול לפעול גם בצורה מכנית בדומה לשסתום של דוד השמש. ברגע שהטמפרטורה מגיעה לרמה מסויימת, נוצר לחץ גבוה המפעיל את מנגנון הרכיב ומוביל לשחרור לחץ בדוד.


מקטין לחץ מים


סיוע וליווי מקצועי לכל לקוח

מקטין לחץ מים הוא רכיב חשוב וקריטי במערכות רבות, ובמקרים רבים גם נחשב לרכיב בטיחותי. בהתאם לכך, אתם רוצים להבטיח שאתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים, יודעים להבדיל בין הדגמים השונים, בין המאפיינים הטכניים שלה, סף הרגישות שלהם לכניסה לפעולה וכדומה. בי.ל ברזים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מקטיני לחץ מים, המתאימים לסוגים שונים של צנרת, קווי הובלה, מיכלים ומערכות, וכן לקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש לכם.

צרו קשר לבחירת הדגם המתאים לכם ביותר

י.ל ברזים היא חברה וותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של אביזרים, ציוד ומכשור לעולם האינסטלציה, הצנרת, הברזים ותשתיות המים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים ממותגים שונים, באיכויות שונות ועם מאפיינים מכניים שונים על פי דרישה. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913, ואנשי המקצוע שלנו יוכלו להעניק לכם את הסיוע הראשוני לבחירת הדגם המתאים לכם ביותר.


הצהרת נגישות לאתר ולעסק