הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית > קיטור/אוויר > מדי לחץ

מד לחץ גליצרין מפלב"ם/פליז

מד לחץ גליצרין מפלב"ם/פליז

תכונות

-מד לחץ גליצרין לשימשוים כללים מתאים לכל הגזים והנוזלים.
-מתאים לעבודה בהם יש לחץ וויברציות חזקות.
-סקאלה כפולה bar ,psi.
-לחץ מכסימלי 1000 בר .
-טמפרטורה מכסימלית 100c, גוף מפלב"ם הברגה מפליז.

אפשרויות
-קוטר שעון -"21/2, "4 ,"6
-הברגה "1/4,"1/2
חיבור אחורי.
-חיבור אחורי ,חיבור לפנל.
חיבור תחתון .
שימושים
קיטור, מים, נוזלים, מבער, אוויר, דלקים, וגזים.

 

מדי לחץ יבשים לקווי הובלת גז

מד לחץ יבש הוא מד לחץ המיועד למדוד את הלחץ בקווי גז ואוויר. מדי לחץ הם אמצעים המיועדים לנטר את רמת הלחץ בתוך חללים סגורים כמו צנרת מים או גז, ולשם כך נעשה שימוש במגוון טכניקות המותאמות לסוגים שונים של קווי הובלה, בגדלים שונים ואשר מיועדים להוביל חומרים שונים. מדי לחץ יבשים הם מדי לחץ המבוססים על טכניקת מדידה שמאפשרת למדוד את הלחץ של גז בתוך צנרת, ולא משנה מה הוא סוג הגז.

בחירת הפתרון בהתאם לטווח הלחצים

יחד עם זאת, רמת הלחץ האופיינית וטווח הלחצים האפשריים בתוך הקו יכולים להשפיע מאוד על בחירת מדי לחץ יבשים, שכן גזים יכולים להגיע לרמות לחצים גבוהות מאוד או לחילופין לרמות לחצים מאוד נמוכות, פשוט בגלל שינויי טמפרטורה למשל. מערכת להובלת גז הנתונה בתנאים של טמפרטורה גבוהה יכולה לחוות עלייה משמעותית ברמת לחץ הגז, בעוד שמערכת להובלת גז המצויה בתנאי קור וצינון, תחווה בדרך כלל רמות מאוד נמוכות של לחץ. 
 

סיוע וליווי מקצועי לכל לקוח

אם אתם אנשי מקצוע, אתם לבטח יודעים מה הוא הדגם הרצוי לכם, ומה צריכים להיות המאפיינים הפונקציונליים והטכניים שלו, אך אם אתם פשוט יודעים שאתם צריכים לקנות מדי לחץ יבשים ולא ברור לכם מה בדיוק אתם צריכים לחפש בהם, בי.ל ברזים תוכלו לקבל את כל הסיוע הדרוש לכם מצוות אנשי מקצוע שיבחן יחד איתכם את הצרכים שלכם, את המערכת לה מיועדים מדי הלחץ, ובהתאם לכך יתאימו לכם את הדגם הנדרש.

התאמת פתרונות שלמים ומושלמים

י.ל ברזים היא חברה וותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של אביזרים ואמצעים למערכות אינסטלציה, קווי הובלת נוזלים וגז. לרשות החברה מבחר גדול של פריטים מדגמים שונים, גדלים וקטרים שונים, טכנולוגיות שונות ומותגים שונים, המציעים רמות איכות שונות. אם אתם מחפשים את מד הלחץ היבש המתאים לכם ביותר, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-7310913, ספרו לנו מה הם הצרכים שלכם, ואנו נסייע לכם לאתר את הפתרון השלם והמושלם עבורכם.
תמונה
מד

ליחצו כאן לקבלת הצעת מחיר


הצהרת נגישות לאתר ולעסק