הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית > דף הבית

שסתום מצוף נירוסטה - דגם חדש מתכוונן!

שסתום מצוף נירוסטה - דגם חדש מתכוונן!

למפרט טכני - לחץ כאן.

שסתומי מצוף לשלל יישומים ומערכות

שסתומי מצוף הם שסתומים מכניים שפעולתם מבוססת על מנגנון פשוט ועל חוק פיזיקלי מאוד שכיח וידוע, הציפה. כדי להבין כיצד פועל שסתום כזה, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את הניאגרה בשירותים. מחסום זה מבוסס על מנגנון סגירה, מעין ברז, המחובר אל מצוף. כאשר מפלס הנוזל בסביבה בה מותקן המצוף עולה, המצוף דוחף את השסתום יותר ויותר פנימה, עד שנוצר איטום מלא של פתח היציאה והזרם מופסק לחלוטין. כאמור, מדובר במנגנון פשוט למדי, ועדיין יש צורך להתאים כל שסתום למערכת הנדרשת.

התאמת השסתום למערכת בצורה מושלמת

בחירת שסתומי מצוף צריכה לקחת בחשבון את הנוזל המציף ומידת הצפיפות שלו, את המרחב שעומד לצורך הצבת המצוף, את לחץ הנוזל שמולו צריך השסתום לעמוד ואת קצב פעולת השסתום ביחס למהירות ההצפה של שטח ההצפה. במרבית המקרים, שסתומים אלה מותקנים במערכות סטנדרטיות ולכן ניתן להתאים להן את השסתום הנדרש בקלות רבה יחסית. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם יש לבחון את הדברים בצורה יסודית ולבצע התאמה של הדגם הנדרש בצורה מוקפדת. 

סיוע בבחירת הדגם הנדרש ללקוח

אם אתם מחפשים שסתומי מצוף איכותיים ואתם מעוניינים לקבל את הסיוע המקצועי הנדרש, שיסייע לכם לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, בי.ל ברזים תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי שסתומים בשלל תצורות וקונפיגורציות, קטרים, גדלים, טווחי עבודה ולחצים, חומרי גלם ועוד. לרשותנו צוות מומחים המתמחים בעולם תשתיות המים, ויספקו לכם את כל התמיכה המקצועית הדרושה לכם כדי לקבל החלטה בצורה בטוחה, ולהבטיח פעולה תקינה של השסתום אותו תבחרו.

כל מה שאתם צריכים בעולם תשתיות המים

י.ל ברזים היא חברה המתמחה בעולם תשתיות המים ומציעה מגוון רחב של אביזרים, ציוד, מכשור ואמצעים בעולם זה. לרשותנו מגוון דגמים של שסתומים מכל הסוגים ולכל סוגי המערכות, ואנו מציעים אותם עם אחריות מלאה, הדרכה אישית ובמחירים אטרקטיביים ותחרותיים. כדי לשוחח עם המומחים שלנו כבר עכשיו, כל שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר 03-7310913 ואנו נענה מהצד השני של הקו.

 

תמונה
שסתום

ליחצו כאן לקבלת הצעת מחיר


הצהרת נגישות לאתר ולעסק